All Products
-
Nitrile Rubber Insulation Sheet
-
NBR Rubber Sheet
-
Fireproof Rubber Sheet
-
Rubber Insulation Roll
-
Sound Insulation Board
-
Nitrile Rubber Insulation Tube
-
Foam Barbell Pad
-
Foam Rubber Handle Grip
-
Treadmill Floor Mat
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
Non Slip Yoga Mat
-
GYM Floor Rubber Mat
-
Clay Target Launcher
-
Anti Fatigue Standing Mat
-
Edward DeandaThanks for your kindly hospitality. Your company is very professional , we will have nice cooperation in the near future.
Contact Person :
Sales
Phone Number :
+8615211040646
Keywords [ 108mm clay targets ] match 25 Products.
Colorful 105g 25mm Clay Shooting Targets For Training
| Weight: | 105±5g |
|---|---|
| Diameter: | Φ=110mm Φ=108mm |
| G.W: | 17.5KG |
Eco Friendly Environmental 35cm Clay Pigeon Targets
| Material:: | Clay |
|---|---|
| Diameter: | Φ=110mm |
| Blast Opening Diameter: | Φ=35-50CM |
Pollution Free 50CM Clay Shooting Targets For Training
| Material:: | Clay |
|---|---|
| Diameter: | Φ=110mm |
| Blast Opening Diameter: | Φ=35-50CM |
Fluorescent 110mm 110g Clay Pigeon Targets For Game Sport
| Weight: | 105±5g |
|---|---|
| Height:: | H=25mm |
| Color: | Colorful |

