All Products
-
Nitrile Rubber Insulation Sheet
-
NBR Rubber Sheet
-
Fireproof Rubber Sheet
-
Rubber Insulation Roll
-
Sound Insulation Board
-
Nitrile Rubber Insulation Tube
-
Foam Barbell Pad
-
Foam Rubber Handle Grip
-
Treadmill Floor Mat
-
Clay Shooting Targets
-
Clay Pigeon Targets
-
Non Slip Yoga Mat
-
GYM Floor Rubber Mat
-
Clay Target Launcher
-
Anti Fatigue Standing Mat
-
Edward DeandaThanks for your kindly hospitality. Your company is very professional , we will have nice cooperation in the near future.
Contact Person :
Sales
Phone Number :
+8615211040646
Keywords [ 110mm clay sporting clays ] match 28 Products.
Environment 108mm Clay Shooting Targets for Training
| Diameter: | Φ=110mm Φ=108mm |
|---|---|
| Material: | Clay |
| Blast Opening Diameter: | Φ=35-50CM |
Colorful Outdoor 105g 108mm Clay Shooting Targets
| Diameter: | Φ=110mm Φ=108mm |
|---|---|
| Blast Opening Diameter: | Φ=35-50CM |
| Height: | 25mm |
Fluorescent 110mm 110g Clay Pigeon Targets For Game Sport
| Weight: | 105±5g |
|---|---|
| Height:: | H=25mm |
| Color: | Colorful |
Pollution Free 105g 110mm Clay Shooting Targets
| Weight: | 105±5g |
|---|---|
| Height:: | H=25mm |
| Diameter: | Φ=110mm Φ=108mm |
Environmental protection 50CM 110mm Clay Pigeon Targets
| Diameter: | Φ=110mm Φ=108mm |
|---|---|
| G.W: | 17.5KG |
| N.W: | 16.5KG One Pallet Load 72 Cartons(10368pcs |
Orange 25mm Clay Shooting Target For Trap Machine
| Diameter: | Φ=110mm Φ=108mm |
|---|---|
| Material: | Clay |
| Smoke Powder Weight: | 3g |
Colorful Degradable 1.2T 110mm 50CM Clay Pigeon Target
| Weight: | 105±5g |
|---|---|
| Height:: | H=25mm |
| Diameter: | Φ=110mm |
Orange Biodegradable 1.2T 108mm Shooting Clay Targets
| Diameter: | Φ=110mm Φ=108mm |
|---|---|
| Weight: | 105±5g |
| Height:: | H=25mm |
Environment Outdoor 1.2T 110mm Moving Shooting Target for Shooting Practice
| Diameter: | Φ=110mm |
|---|---|
| High: | 25mm |
| Weight: | 105±5g |

